KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912044
nr 1491 2044
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Kungsgatan från Konserthuset. Signerad. Olja på duk, 50x61 cm, oramad
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:39:23
13/9 00:23:25
100 kr
20/9 18:46:11
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm